Witamy Państwa w firmie Wintergarten Ogrody Zimowe

 

Potrzebujesz porządnej dawki relaksu w codziennym życiu? Pragniesz uczynić swój dom wyjątkowym i atrakcyjnym? Chcesz powiększyć powierzchnię swojego domu i wykorzystać ją jako dodatkowy pokój, jadalnie, czy też miejsce spotkań towarzyskich? Wszystkie te a także inne funkcje spełnią nasze ogrody zimowe.

 

Oferujemy najwyższej klasy ogrody zimowe, odznaczające się perfekcyjną jakością wykonania, począwszy od starannie wykonanego projektu, który w pełni pokrywa się z Państwa wymarzoną wizją, zachowując przy tym nienaganną funkcjonalność i komfort użytkowania, na starannie wykonanych detalach kończąc.

Nasze systemy są uważane za jedne z najcieplejszych i najbardziej szczelnych na rynku Europejskim. Jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie zaoferować konstrukcje pasywne, spełniające wyśrubowane normy cieplne.

Każdy projektowany ogród jest sprawdzany pod kątem wymagań statycznych: czyli sprawdzenia strefy śniegowej oraz wiatrowej, obliczenia obowiązujących norm obciążeń dachowych – wszystko to sprawdzane jest indywidualnie dla każdego klienta. Stosowane przez nas niemieckie systemy dachowe Schilling są konstrukcjami samonośnymi, które nie przenoszą żadnych obciążeń na ściany pionowe ogrodu, dzięki czemu mogą Państwo czuć się w pełni bezpiecznie.

Mnogość konfiguracji wykonania jest na tyle szeroka, że każdy będzie usatysfakcjonowany przygotowaną przez nas ofertą. Możemy zaproponować klasyczne, proste ogrody jak i bardzo skomplikowane, ekskluzywne formy. Niezależnie od kształtu nasze ogrody spełnią najbardziej wygórowane wymagania.

Szeroki zakres świadczonych usług począwszy od zaprojektowania, wykonania pomiarów, zbudowania ogrodu, do jego serwisu w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym sprawiają, że mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.